Nis 212016
 

orhan kemal öykü

 

Çukurova Edebiyatçılar Derneği (ÇED) tarafından bu yıl 9’uncusu yapılacak Orhan Kemal Öykü Yarışması’nın başvuruları başladı.

Çukurova Edebiyatçılar Derneği (ÇED) tarafından bu yıl 9’uncusu yapılacak Orhan Kemal Öykü Yarışması’nın başvuruları başladı. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 30 Haziran 2016 tarihine kadar müracaatta bulunması gerekiyor.

Orhan Kemal anısına düzenlenen ve edebiyat dünyasına öykü dalında özgün yapıtlar kazandırmayı amaçlayan yarışmaya kitap bütünlüğünde 2015 yılı başından son katılım tarihine kadar basılmış öykü kitaplarıyla katılabilir. Sonuçlar Eylül ayının son haftası açıklanacak. Ödül töreni ise Ekim de yapılacak. Yapıtlar, Düzenleme Kuruluna 7 adet gönderilecek.

Seçiciler kurulu Alper Akçam, Vecdi Çıracıoğlu ve Zafer Doruk’tan oluşan yarışmayla ilgili açıklamalarda bulunan ÇED Başkanı Halise Tekbaş, öykü dosyalarının Çukurova Edebiyatçılar Derneği (ÇED) Reşatbey Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı. Kalağoğlu İşhanı Kat: 5/ 7 / Seyhan/Adana Tel: 0536.854 12 79 adresine gönderilebileceğini, e-mail:cukurovaedebiyatcilardernegi@gmail.com ile bağlantı kurulabileceğini de sözlerine ekledi.

 

Daha fazla bilgi için:
http://www.siirakademisi.com/forum//showthread.php?p=81261

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: