Yazı Gönder

 

Sitemizde yazar olabilirsiniz

Kurşun Kalem yeni yayın döneminde sizden gelen yazılara da yer verecektir. Göndereceğiniz yazıların türünde herhangi bir sınırlama yoktur. Şiir, öykü, deneme… Size kalmış. Sizden gelen yazılar size ait bir sayfada toplanacağından yazınızla birlikte kendinizi ifade eden ayrı bir yazıyı da bize gönderebilirsiniz. Ayrıca yayınlandıktan sonra yazınızı sayfaların altında bulunan paylaşım butonları ile sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz. Sosyal medyanın paylaşımlarınızı çok kısa sürede binlerce kişiye ulaştırma  yeteneğine sahip güçlü bir iletişim alanı olduğunu unutmayın.  Yazınızı göndermeden önce aşağıda yazan koşulları mutlaka okuyunuz.

 

 

KOŞULLAR

 1. Yazılar tamamen yazıyı gönderen kişiye ait olmalıdır. Başka yazar ve şairlerden kısa alıntılar yapılması halinde kaynak gösterilmesi zorunludur. Aksi durumlarda telif haklarıyla ilgili açılacak davalarda sorumluluk tamamen yazıyı gönderen kişiye ait olacaktır.
 2. Yazıların gönderilmesi sırasında yazarın gerçek Adı ve Soyadı site yönetimine bildirilecektir. Rumuz kullanmak isteyen yazarlar gönderim sırasında yazının üst kısmında bunu ayrıca belirtmelidir.
 3. Gönderilen yazılar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmalıdır.
 4. Şiddet, müstehcenlik, siyaset içeren yazılar yayınlanması için gönderilmemelidir.
 5. Dini inançları, mezhepleri, toplumun genel ahlak kurallarını aşağılayan, ayrımcılığa neden olabilecek yazılar gönderilmemelidir.
 6. Yukarıdaki maddelerde yer alan durumları içeren yazıların sehven ya da site yönetiminin gözünden kaçması ve bu tür yazıların yayınlanması halinde bütün sorumluluk yazıyı gönderen kişiye ait olacaktır.
 7. Gerekli durumlarda göndericinin sitemize beyan ettiği Adı Soyadı, e-mail adresi, IP adresi savcılığa ve talepte bulunan diğer devlet kurumlarına verilebilecektir.
 8. Sitede yayınlanan yazılar için yazara herhangi bir telif hakkı ödenmez.
 9. Kurşun Kalem (sitemiz) Gönderilen bütün yazıları yayınlamak zorunda değildir.
 10. Yazılardaki imla hataları ve anlatım bozuklukları yazıyı gönderen kişinin sorumluluğundadır. Sitemiz herhangi bir düzeltme yapmayacaktır.
 11. Siteye yazı gönderen kişi yukarıdaki bütün maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
[contact-form-7 404 "Not Found"]