Öykü yarışması

Anadolu Üniversitesi Kısa Film ve Öykü Yarışması

“Yaşam Boyu Öğrenimde Engelli Bireyler” konulu öykü yarışması Açıköğretim ile 40 Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecektir. Son gün 30.07.2022.

Çevrimiçi Kitap Topluluğu Yaşam Boyu Öğrenci Engelli Bireyler Öykü Yarışması

Katılım için adayların öykülerini oykuyarismasi@anadolu.edu.tr adresine belirtilen tarihe kadar göndermeleri gerekmektedir.
Yarışma “yaşam boyu öğrenmede engelli bireyler” konusu ile sınırlıdır.
Yarışmaya katılan öyküler ili ilgili sayfa sınırı bulunmamaktadır.
Bir yarışmacı en fazla iki öykü metniyle yarışmaya katılabilir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nde yer alan Çevrimiçi Kitap Topluluğu tarafından Açıköğretim Sistemi 40. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Öykü Yarışmasına başvurular devam ediyor. “Yaşam Boyu Öğrenmede Engelli Bireyler” konulu yarışmaya katılım için son tarih 30 Temmuz Cumartesi günü olarak belirlenirken yarışma sonucunda ilk üç kişiye tablet bilgisayar, dereceye giren 10 kişiye ise Açıkögretim Türk Klasikleri kitap seti hediye edilecek.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde kayıtlı öğrenci veya mezunların katılabildiği yarışmanın seçici kurulu Prof. Dr. Mehmet Mahur Tulum, Doç. Dr. Zülfükar Bayraktar ve Doç. Dr. Gökhan Tunç’tan oluşuyor. Yarışmaya katılım için adayların öykülerini oykuyarismasi@anadolu.edu.tr adresine 30 Temmuz 2022 saat 23.59’a kadar göndermeleri gerektiği belirtildi. Ayrıca adayların yarışmaya en fazla iki öyküyle katılabileceği açıklanırken öykülerle ilgili bir sayfa sınırlamasının bulunmadığı kaydedildi. Yarışmanın sonuçları ve ödül töreninin ne zaman yapılacağı ise önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

Detaylar İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın