Şiir Yarışmaları Duyuruları

Şiir Yarışmalarına Ait DuyurularŞiir Yarışmaları duyuruları başvuru tarihlerine göre sıralanmıştır. Başvuru süresi sona ermiş şiir yarışmalarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Cüneyne Dergisi 2022 Şiir Ödülü

Şiir ÖdülüSon Katılım Tarihi: 1 Ocak 2023

Cüneyne Kültür Sanat Edebiyat Dergisi Şiir ödülü Türk şiirine özgün eserler kazandırmak, ülkemizde dil ve şiir bilincine katkıda bulunmak amacıyla düzenleniyor.

Devamı

Güncel Sanat Dergisi Kaygusuz Abdal Adına Açılan Öykü ve Şiir Yarışması

Güncel Sanat DergidiSon Katılım Tarihi: 31 Aralık 2022

Güncel Sanat Dergisi her yıl olduğu gibi bu yıl da Kaygusuz Abdal adına öykü ve şiir yarışması düzenliyor. Yarışmaya son katılım tarihi 31 Aralık 2022.
M. Sunullah Arısoy 2023 Şiir Ödülü

Son Katılım Tarihi: 31 Aralık 2022

KEGEV’ in düzenlediği ve ilki 1996 ‘da verilen M. Sunullah ARISOY ödülü, bu yıl da şiir dalında verilecek.M. Sunullah ARISOY’ un Türkçeye gösterdiği özen ve emek göz önüne alınarak ödüle katılacak yapıtların değerlendirilmesinde Türkçeye özen, belirleyici ölçüt olacaktır.
Muammer Hacıoğlu Şiir Ödülü

Şiir ödülüSon Katılım Tarihi: 1 Şubat 2023

Artshop Yayıncılık ve Hacıoğlu Ailesi tarafından, bu yıl beşincisi düzenlenen, 2022 Muammer Hacıoğlu Şiir Ödülü başvuruları başlamıştır.
Şemsi Belli Anısına Ödüllü Öykü Yarışması

Şair Şemsi Belli Öykü YarışmasıSon Katılım Tarihi: 10 Şubat 2023

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Arguvanlı yazar/şair Şemsi Belli anısına ödüllü öykü yarışması düzenlenecektir.

 

BAŞVURU SÜRESİ SONA ERMİŞ OLAN ŞİİR YARIŞMALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ