Yazarak Para Kazanmak

Yazarak Para Kazanmak

Yazarak Para Kazanabileceğiniz Siteler ve Ek Gelir İmkanları

Sadece yazı yazarak para kazanmak pek çok yazar adayının hayali. Elbette yazarak hayatını idame ettiren pek çok başarılı yazarlar mevcut ama işin başındaysanız yazı yazmaya bir meslek olarak bakmanız zor. Bununla beraber her nekadar klavye üzerindeyse de maceramız biz yine de kalem oynatarak diyelim yani yazarak para kazanmanız mümkün. Diğer yandan sadece yazarak değil farklı becerilenizi de ek gelire dönüştürebilirsiniz.

Kurşun Kalem kurulduğundan bu yana edebiyat üzerine yayın yapan bir site. Bununla birlikte artık dev bir sektöre dönüşen internet ağı üzerinde oluşan iş imkanlarına da yer vermek faydalı olacaktır. İnternetten para kazanma başlığı ile arama yaptığınızda çok abartılı rakamlar ve şehir efsanesine dönüşmüş anlatımlarla karşılaşacaksınız. İşin kolayına kaçarak kalitesiz içerik üretmenizi, spam yapmanızı ya da uygulama indirerek internetten para kazanmanızı tavsiye eden bu tür yayınlara hemen aldanmayın. Bu yollarla belki kısa vadede küçük kazançlar elde etmeniz mümkündür ama emeğinizi ve bilginizi kullanarak kalıcı işler yakalamaya çalışın. Yazın, çizin, fotoğraf çekin, bilgisayar becerilerinizi ki Excel, Word, PowerPoint bile olabilir ön plana çıkartın. Hizmet verin, kaliteli içerikler üretin. Kaliteli ürün en sonunda alıcısını bulur. Yabancı dilinizi varsa yurt dışı siteleri araştırın.

Aşağıda Internetten para kazanabileceğiniz iş kapılarından bazıları yer almakta.

Kendi E-Kitabınızı Yayınlayın

Kitabınızın e-kitap olarak yayınlamanın basılı olarak yayınlamanın yerini tutmayacağını düşünebilirsiniz ancak unutmayın ki eseriniz artık internet üzerinde milyonlarca dizine sizin adınızla kayıt edilmiş, bir kopyası ISBN numarasıyla birlikte Milli Kütüphane de olan ve sayısız kopyası yıllar belki de yüzyıllar boyunca sunucularda saklanacak, nesilden nesiller paylaşılacak, okunacak bir eser. Kitabınızın satışından gelir elde etmeniz de cabası.

Devamı

 

 

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale ve içerik yazarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz

Devamı

 

 

 

Transkript (Deşifre metin) Yazarak Para Kazanmak

Telifsiz resim kaynağı: Pexels.com

 

Transkript yazarak internet üzerinden ek gelir elde etmeniz mümkün. Yapılacak işi İngilizce ses kayıtlarını ve video kayıtlarını dinleyerek bunları yazıya dökmek olarak tanımlayabiliriz. Devamı

 

 

 

 

Serbest Çalışan (Freelancer) Siteleri

 

Serbest Çalışan (Freelancer) Olarak internet üzerinden para kazanabileceğiniz siteler.

Devamı

 

 

One thought on “Yazarak Para Kazanmak”

Bir Cevap Yazın