Yıldızlar Çıkmazı isimli öykü kitabım e-kitap olarak Google Play Kitaplarda yayınlanmaya başladı. Daha önce Truva Yayınevi tarafından yayınlanan Altın Krallar Sardes isimli romanımdan sonra bu ikinci kitabım olarak okuyucularla buluşmuş oldu. Şimdilik e-kitap olarak yayınlanmasını tercih ettiğim kitabın basılı olarak da raflardaki yerini alması için çalışmalarım devam ediyor. Sıkılmadan, keyifle okuyacağınıza inandığım Yıldızlar Çıkmazı için şimdiden iyi okumalar diliyorum.

Kitap arka kapak tanıtım yazısı:

Yıldızlar Çıkmazı yedi ayrı hikayeden oluşmakla birlikte dikkatli bir okuyucu bu yedi ayrı hikayenin birbirleriyle olan bağını keşfedecektir.

Küçük ama eski semtlerin kendilerine has öyküleri vardır.  Kitaba adını veren Yıldızlar Çıkmazının yanı sıra diğer hikayelerde de o küçük semtlerin samimi ve sıcak  öykülerini bulacaksınız. Duygusallığın zaman zaman zirveye ulaştığı ve karakterleri zihninizde canlandırmakta zorlanmayacağınız, kendinizi öykülerin akışı içerisinde bulacağınız Yıldızlar Çıkmazı, akıcı bir anlatımla yazıldığı için bir solukta okuyabileceğiniz bir kitap.

e-kitabı görüntülemek için tıklayın

Bir Cevap Yazın