Günlük tutmak oldukça eski bir yazı yazma alışkanlığı olmakla birlikte tarihe geçmiş pek çok sanatçı, siyasetçi ve bilim adamının günlük tuttuğu biliniyor. Günlük tutmanın sadece gün içinde yaşanan olayların akşam olunca yazıya dökülmesi olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Uyanık kaldığımız saatler boyunca dikkatinizi çeken her konuda düşüncelerinizi, yorumlarınızı günlüğünüze yazabileceğiniz gibi unutmak istemediklerinizi günlüğünüze not alabilirsiniz. Günlüğünüze bugün yaşadıklarınızın yanı sıra yarına ait planlarınızı da yazabilirsiniz. Aslında günlüğünüze yazabilecekleriniz sadece hayallerinizle sınırlı. Günlük bir süre sonra günlük olmaktan çıkar mı? Çıksın. Sonuçta size ait bir dünya ve nasıl isterseniz öyle renk verirsiniz.

Mutlu Günlük Programı klasik günlük defteri anlayışını bilgisayar ortamına taşımış. Pek çok gelişmiş metin düzenleme özelliklerinin yanı sıra şifreleme özelliğiyle yazdıklarınızı da güvence altına alıyor.

Programı Buradan İndirebilirsiniz

Uyarı: Internetten indirilen pek çok programda olduğu gibi arayüze bir başka program daha eklenmiş olabilir. O programı da indirmek isterseniz kabul edebilirsiniz. İstemediğiniz bir programsa Hayır demeniz gerekiyor. Program linki  qbisoft.com’ dan geliyor. Güvenmediğiniz bir site ise programı indirmeyin. Kurulum dosyasını her ihtimale karşı virüs taramasından geçirin.

Bir Cevap Yazın