Celtx Senaryo Yazma Programı

Celtx Başarılı bir senaryo yazma programı. Senaryo yazma programı deyince ilk akla gelen belli verileri girdikten sonra sizin için senaryoyu baştan sona oluşturacak bir programsa bu program o program değil ama gelişmiş özellikleriyle işinizi çok kolaylaştırdığı da bir gerçek.

Aslında bir yazım editörü olarak da düşünebileceğiniz Celtx Senaryo yazma programıyla kısa metrajlı filmlerin yanı sıra film ve dizi film projelerinizi yazılı hale getirebilirsiniz.

Celtx Senaryo yazma programı gelişmiş özellikleri arasında senaryo yazımı sırasında gerekli olabilecek mekan, kostüm, oyuncunun görünümü gibi tarifleri kolaylıkla yapmanıza olanak sağlaması. Diğer taraftan çalışmanıza ses ya da video dosyaları da eklemenize izin verir ve projenizi tarihsel olarak planlayabilmeniz için takvim uygulaması sunar. Celtx senaryo yazma programı şu an için ücretsiz bir program ama ileri de ücretli hale döner mi zaman gösterecek.

Sonuç olarak Senaryo yazma programı işinizi kolaylaştırsa da yine işin en zor kısmı sizde. Hayal etmek, kurgulamak ve yazmak.

Uyarı: Internetten indirilen pek çok programda olduğu gibi arayüze bir başka program daha eklenmiş olabilir. O programı da indirmek isterseniz kabul edebilirsiniz. İstemediğiniz bir programsa Hayır demeniz gerekiyor. Program linki  Jaleco.com’ dan geliyor. Güvenmediğiniz bir site ise programı indirmeyin. Kurulum dosyasını her ihtimale karşı virüs taramasından geçirin.

Celtx Senaryo Yazma Programın buradan indirebilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın