Ara 032017
 

akbank-kisa-film-forum-senaryo-yarismasi-basvuru-758x379Akbank Kısa Film Forum sizlerden gelecek senaryoları bekliyor! Ülkemizde kısa film yapımı için olanakları arttırmayı, sinemanın yeni adımlar atmasını, yapımcı ve yönetmenlerin yeni filmlerine maddi ve manevi katkı sunarak üretimi teşvik etmeyi amaçlayan Akbank Kısa Film Forum’da düzenlenecek senaryo yarışması ile yazdığınız senaryolara bir şans verebilirsiniz.

14. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum, 21-23 Mart 2018 tarihleri arasında ikinci kez gerçekleştirilecek.

Yarışmanın başvuruları akbanksanat adlı internet sitesinde online başvuru formu aracılığıyla 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapılacak.

Ön seçici kurulun yarışmaya katılan adayların senaryoları arasından seçilmiş sekiz senaryonun senaristlerinin, üyelerine yapacakları 15’er dakikalık sunumun ardından belirlenecek olan en başarılı senaryo Akbank Sanat tarafından 3 bin TL ile ödüllendirilecek.

Yapım desteği amaçlı bir senaryo yarışması olan Akbank Kısa Film Forum için son başvuru tarihi 31 Aralık 2017’dir. Akbank Kısa Film Forum hakkında detaylı bilgiye aşağıda belirtilen başlıktan ulaşabilirsiniz. Senaryonuzu akbankkisafilmforum@akbank.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayınız

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: